piątek, 15 lipca 2016

Kobiecość jest w Tobie

Długie nogi, talia osy i nieskazitelny makijaż. Czy to decyduje o tym, że jesteś kobieca?

Nie ma co się oszukiwać, takich idealnych kobiet jest niewiele. A nawet jeśli mają to szczęście i wydawać by się mogło, idealne cechy to czy aby na pewno czują się w 100% kobiece?
Mam wrażenie, że kobiecość jest w głowie. Nie musisz mieć doskonałej figury i rysów, żeby faceci wodzili za Tobą wzrokiem, a Ty byś czuła się atrakcyjna i seksowna.

Znam wiele kobiet, które z pewnością nie są top modelkami, ale mają to coś co sprawia, że gdy na nich patrzysz widzisz wcielenie kobiecości. Czasami są to kobiety z nadwagą, problemami skórnymi czy nieidealnymi rysami. Jednak to w jaki sposób o siebie dbają, jak potrafią podkreślić swoje atuty ubraniami i jak się poruszają jednoznacznie dodaje im atrakcyjności.

Nie zrozum mnie źle, absolutnie nie namawiam do tapetowania sobie twarzy szpachelką! Co za dużo to nie zdrowo, poza tym raczej nie uważam żeby przesadny makijaż dodawał kobiecości.
Chcę Ci powiedzieć, że kobiecość jest w Tobie! Jeśli staniesz się tego świadoma, to już ogromny krok, by tą kobiecość wydobyć na światło dzienne.

My kobiety jesteśmy mistrzyniami kompleksów i niskiej samooceny. Mamy wrażenie, że piękne możemy być tylko wtedy jeśli schudniemy, pójdziemy do kosmetyczki czy wydamy mnóstwo pieniędzy na "podrasowanie" tego czy owego. 

Ile razy łapię się za głowę widząc śliczną dziewczynę, która ma świetną figurę a z jej ust słyszę, że ma strasznie grube nogi czy znowu przytyła! Dziewczyny, co z Wami?! Gdzie nasza wiara w siebie?! Patrząc w lustro widzimy tylko swoje niedoskonałości i wady, nie doceniając jednocześnie tego co mamy piękne.

Dlaczego skoro masz piękny, krągły biust i pośladki skupiasz się na lekko zaokrąglonym brzuchu? Pamiętaj, że nikt nie jest idealny! Trzeba tylko zaakceptować siebie taką jaka jesteś.
Zatuszowanie mankamentów a wyeksponowanie atutów z pewnością doda Ci pewności siebie. A zadowolona z siebie kobieta aż emanuje seksapilem! No i najważniejsze - prawdziwa kobiecość objawia się w delikatności, subtelności i empatii a nie wyzywającym ubiorze bądź makijażu! 

Dlatego już dziś poczuj się prawdziwą kobietą!


Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia