sobota, 4 lutego 2017

Co zmienia się po ślubie? Twój mężczyzna pod lupą

Co zmienia się po ślubieSpotykasz tego jedynego, idealnego, wyśnionego ksiecia z bajki. Głębokie spojrzenia w oczy, kwiaty i romantyczne wieczory. Co zmienia się po ślubie? Spokojnie, każdą z nas nurtują te pytania. No właśnie faceci jak to z Wami jest? Powiedzcie, czy mężczyzna zmienia się po ślubie? Weźmy ich pod lupę Babeczki!

Droga Kobieto musisz wiedzieć, ze z  facetem jest jak z komputerem. Po ślubie u każdego mężczyzny następuje uaktualnienie systemu operacyjnego. Oprócz aktualizacji oprogramowania wgrane zostają często nieznane dotąd funkcje. Najciekawsze z nich? Oj Kochane! Do wyboru, do koloru. No to jedziemy!


1. Wygaszacz ekranu


Następuje w trakcie konwersacji z żoną. Ehm, no dobra. Monologu bądź jak kto woli słowotoku wygłaszanego w kierunku Lubego. Kiedy to kobieta otwiera przed nim czeluści swojej duszy, jemu mimowolnie włącza się opcja wygaszacza ekranu. Efekt? Mąż siedzi nieruchomo przyglądając się żonie z uwagą.

UWAGA! Mogą również pojawić się lekkie oznaki wygaszenia w postaci braku mrugania bądź mimowolnego rozchylenia warg. Nie daj Boże spytać wtedy o jego zdanie! Niezwykle częstym efektem może być wytrącenie ze stanu hibernacji, co może skutkować zawieszeniem systemu.


2. Zdolności nadania materiałom dotąd nieznanych właściwości


Czy widzieliście skarpetki, które po upadku na ziemię kruszą się bądź łamią? Dopóki nie zamieszkasz z mężczyzną mogą ominąć Cię takie doznania!


3. Reset systemu 


Konieczny i obowiązkowy punkt każdego tygodnia. Szanowny małżonek wraz z innymi przedstawicielami gatunku udaje się na cotygodniowy reset mający na celu przygotowanie się do nachodzącego weekendu w gronie rodziny. UWAGA! Powrót najczęściej w doskonałym humorze i marynarce nieznanego pochodzenia.

4. Funkcja odkurzania


Nie, nie! Nie myślcie sobie, że Szanowny Małżonek łapie się za odkurzacz! Co to, to nie! Funkcja odkurzania mili Państwo ma wszak inne zastosowanie. Najczęściej następuje tuż po funkcji resetu i dotyczy dokładnego oczyszczenia lodówki… ze wszystkich  zapasów.

5. Funkcja wymiany oprzyrządowania


Nie nooo... spokojnie! Pewne rzeczy pozostają na swoim miejscu. Jak to jest jednak z ich działaniem, pozostawiam do indywidualnego rozstrzygniecia.

6. Wymiana bębna


Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn u mężczyzn średnio rok po ślubie następuje wymiana kaloryfera na szeroko pojęty bojler.

7. Funkcja zegara?


Oczywiście istnieje. Jednakże najczęściej następuje w nieszczęsnym systemie odmienna strefa czasowa. Umówieni na zakupy? Pewnie. Jednak Drogi Małżonek ma włączony czas letni. W zimie…

8. Budzik? Pobudka rano w sobotę?


Oj nie. O tej funkcji niestety zapomniano podczas aktualizacji.

UWAGA!


W trakcie zmiany oprogramowania często odinstalowane zostają trwale takie funkcje jak romantyzm, uważne słuchanie i aktywne spędzanie czasu (które notabene wymienione zostaje najczęściej na aktywną zmianę kanałów telewizyjnych). Niestety do dzis naukowcy z calego świata dwoją się i troją poszukując przyczyn wszelkich zmian zachodzących u mężczyzn. Efektów jednak szukać na marne. Nie pozostaje nam nic innego Drogie Panie jak zaakceptować swoich mężczyzn z wszelkimi pomyłkami w systemie. Antywirus tu niestety nie pomoże...
Jeśli chciałabyś, oprócz zmian u mężczyzny poznać odkrytą przeze mnie ostatnio całą prawdę o małżeństwie, kliknij tutaj.Jeśli podobał Ci się mój tekst udostępnij go lub zostaw komentarz, a  będę wiedziała, że moja praca ma sens. Twój gest to ogromna motywacja do dalszego pisania!

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia