wtorek, 28 marca 2017

Jak zadowolić mężczyznę


Jak zadowolić mężczyznę


Mówią, że mężczyźni są prości jak budowa cepa i zawsze chodzi im tylko o jedno. Bez urazy drodzy Panowie, ale w pewnym sensie zgadzam się z tym stwierdzeniem. W głowie Wam tylko jedno. A jak już nosicie na palcu ten GPS to już biedna kobieta nie ma wytchnienia. Często nie możemy Was w tym względzie zadowolić, bo jak facet dostanie choć trochę to przepadłaś. Zawsze już będzie tego od Ciebie chciał. 


Dać palec, zje całą rękę,a i o łokieć zahaczy. No właśnie, ten prosty jakby wydawać się mogło przepis a może wprowadzić faceta w rozkosz i oderwanie od rzeczywistości. Zdradzić Wam jak zadowolić mężczyznę?

Zacznijmy od początku.

Biedni mężczyźni nie mają łatwo. Gospodarz domu, żywiciel rodziny - ogromna odpowiedzialność i wielki ciężar ciąży na ich męskich barkach. Dołóżmy do tego jeszcze gorący okres w pracy, szef, który ciśnie a terminy gonią nieubłaganie. W drodze do pracy w samochodzie coś stuka, mechanik jak nic potrzebny. 
Chodzi jak chmura gradowa, wykończony i zestresowany biedny mężczyzna, liczy w głowie pieniądze, bo znowu kiepski miesiąc przed Wami. Wydatków nie ma końca a pensja nie chce się rozciągnąć. Wchodzi do domu ostatkiem sił, a tam już od progu słychać rozkazy Pani Jego Serca. Śmieci nie wyniesione, rachunki nie zapłacone i kran cieknie od miesiąca. Wzrok szanownej małżonki przyprawia o dreszcze. I nagle mężczyzna tęskni za szefem, przynajmniej to nie rodzina. 
Dzieciaki jakby z łańcucha się urwały i ciągle się kłócą i płaczą na zmianę. I weź tu ogarnij myślenie jakieś! Więc ta frustracja i wściekłość wielka wzbiera w tym biednym samcu. 
Chociaż wieczorem mecz chciał zobaczyć, ale trzeba odkurzyć. Żona na fitness, więc on ma wieczór z lalkami barbie. W końcu przychodzi upragniony przez niego wieczór. Dzieci wreszcie po walkach zasnęły, mieszkanie w miarę ogarnięte, przynajmniej nie przewracacie się o zabawki i przychodzi ta chwila, na którą on czekał od tak dawna. W końcu od miesięcy nie spełniłaś tego męskiego marzenia. No właśnie.

Droga Kobieto, zdradzę Ci mój sekret jak zadowolić i odstresować swojego mężczyznę.

Uwierz mi, będzie mruczał z rozkoszy i nosił Cię potem na rękach. Zaufaj mi, on tylko o tym marzy. 

Tylko TO mu w głowie. 


Pomyśl tylko jak zapunktujesz jeśli spełnisz to jego skryte marzenie. 
Wiem, że to może Cię wiele kosztować, nie wszystkie kobiety są gotowe to zrobić, ale myślę, że warto poświęcić się dla dobra małżeństwa i całej rodziny. Zresztą, jeśli zafundujesz mu tę atrakcję choć w jeden wieczór raz w miesiącu, zobaczysz, że zaowocuje jego wdzięcznością. 


No dobra, pora zdradzić Wam o czym marzy mężczyzna. 

Jeśli chcesz zadowolić swojego mężczyznę, spełnij jego marzenie i zagwarantuj mu wieczorem ...CHWILĘ ŚWIĘTEGO SPOKOJU

Będzie przeszczęśliwy!Jeśli podobał Ci się mój tekst udostępnij go lub zostaw komentarz, a  będę wiedziała, że moja praca ma sens. Twój gest to ogromna motywacja do dalszego pisania!


Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia